info@uzmansogutma.com
Tel: (+90) 0542 278 5559
Dik dolap
Henüz Yorum yapılmamış 13 Kas 2020 73

DİK DOLAP

Dik Dolap nedir?

Dik dolap adı üstünde dikdörtgen şeklinde zaman içerisinde çabuk bozulabilen gıdaları belirli sürelere kadar saklayabilmek için imal edilen eşyalardır. Dik dolaplarında aslında sütlük dolaplarından bir farkı yoktur. Görünüş itibariyle şık bir tasarıma sahiptir diyebiliriz. Kapıları sürgülü olabilmektedir. Cam şişelerde bulunan içecekler için de kullanışlı bir yapıya sahiptirler. Dik dolap ile sütlük dolabı arasında fonksiyonel açıdan bir fark yoktur. Görünüş bakımından farklılıklar vardır.

Dik dolap Çeşitleri veya dik dolap modelleri

Dik dolap çeşitleri sahip oldukları kapı sistemine bağlı olarak birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Ayrıca motorlarının bulunduğu yere bağlı olarak çeşitli özelliklerde bulunabilmektedir. Üretime bağlı olarak da derin dondurucu yapıları da vardır.

Bunlardan başka dik içecek dolapları, dik tatlı dolapları, dik pasta dolapları, dik çikolata dolapları, dik dondurma dolapları, dik et ve et ürünleri dolapları, endüstriyel dik dolaplar, dik vitrin dolapları, dik kasap dolapları, dik market dolapları, dik meze dolapları, dik peynir dolapları, dik şişe dolapları gibi birbirinden farklı dik dolaplar kullanılmaktadır.

   • Beğendim Paylaşıyorum

Bir Yorum Bırak

Bu yazıya puan vermek istermisiniz ?
Bu yazıya henüz puan verilmemiş. Puan vermek istemezmisiniz ?